האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

PortalPortal  אינדקסאינדקס  חיפושחיפוש  Latest imagesLatest images  הרשםהרשם  התחברהתחבר  

Once Upon A Time :)

Go down 
מחברהודעה
lily_payne

lily_payne

מספר הודעות : 12

Once Upon A Time :)  Empty
הודעהנושא: Once Upon A Time :)    Once Upon A Time :)  EmptySat 5 Oct 2013 - 18:10

אוקיי אז מבחינתי כל מי שאוהב מדע בדיוני וסיפורי אגדות כמו שלגייה וכל זה... זה מומלץ!!
התחלתי לא משמן וזה ממכר וממש יפה(:

קודם כל אתם צריכים לדעת שהסדרה נמצאת בשני עולמות- העולם שלנו (המציאות) ועולם האגדות, העולם הדמיוני יותר.

אז איך זה מתחיל?

הכול מתחיל כשאמה סוואן מבקשת משאלה ביום הולדתה ה-28- לא להיות לבדה שוב ביום ההולדת. באותו היום דופקים על הדלת שלה והיא מוצאת ילד בן 10 , הנרי , שטוען שהוא הבן שהיא מסרה לאימוץ אחרי שילדה אותו. הילד מבקש שתחזיר אותו לביתו וכל אמה מגלה את העיירה סטוריברוק.

העלילה מתפתחת כשאמה פוגשת את אימו המאמצת של הנרי שהיא בעצם ראש העיר, רג'ינה. תוך כדי שאמה עדיין בעיירה הנרי ממשיך לדבר עוד ועוד על כך שכולם בעיירה הם דמויות מהאגדות שבגלל קללה חזקה מאוד שהמכשפה הרעה הטילה הם עברו לעולם האמיתי, לעיירה הזאת, ועכשיו הם לא זוכרים מיהם באמת. הנרי טוען כי אמה היא ביתם האובדת של שלגיה והנסיך מקסים, שנשלחה רחוק בגלל הקללה של המכשפה. בהתחלה לאמה קשה להבין את כל זה, אבל הנרי מתעקש שבאמת יש קללה, ורק אמה יכולה לבטל אותה.

דמויות- *לכל דמות יש שם בעולם האמיתי ובעולם האגדות, מבינים את הקשר יותר מאוחר*

מרי מרגרט- המורה של הנרי. לפי הספר של הנרי, היא שלגיה.
רג'ינה- ראש העיר, אימו המאמצת של הנרי. לפי הספר, היא המכשפה הרעה.
מר גולד- איש עסקים שכמעט כל העייריה נמצאת בבעלותו. לפי הספר, הוא עוץ לי גוץ לי.
דייויד- בחור שעבר תאונת דרכים לפני שנים ואף אחד לא ידע את שמו עד עכשיו. לפי הספר, הוא הנסיך מקסים.
ארצ'י- הפסיכיאטר של הנרי. רג'ינה חושבת שהנרי לא ממש נורמלי אז היא שלחה אותו לטיפול אצל ארצ'י. לפי הספר, ארצ'י הוא ג'ימיני הצרצר.

נוספות עוד דמויות מאוחר יותר כמו למשל סינדרלה וכיפה אדומה ועוד ועוד דמויות.

אני יודעת שקשה להבין את כל זה אבל אם זה מעניין אתכם, תראו.
אני רק בפרק 5 וזה פשוט ממכר!! (:

אם עדיין יש משהו שלא הבנתן, תשאלו (:
חזרה למעלה Go down

Once Upon A Time :)
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1
 Similar topics
-
» at the same time, i wanna hug you, i wanna grab my hands around your neck